If the newsletter is not displayed correctly, click here.

Stäubli / Schönherr Halı Sistemleri Domotex’de

Düşük havlı, baskı uygulanabilir halılar ve en son baskı trendleri sergileniyor

Değerli Müşterimiz,

Domotex 14- 17 Ocak tarihlerinde, uluslararası halı dünyasına kapılarını açıyor.  Stäubli sizleri, Alpha halı dokuma sistemlerini üreten Schönherr Halı Sistemleri’nin B15 numaraları Salon’da bulunan 002 nolu standına bekliyor. Bu dokuma sistemleri,
  yüksek kaliteli ve yaratıcı halıların dokunmasındaki esnekliği ile dünya genelinde bir çok işletmede hayranlık uyandırmaktadır.
    
Tiniest loops (en kısa bukleler) ve düşük havlı düz halılar (2 mm)
Standımızda   son derece kısa bukleli halıları (2mm) 5,3 m enine kadar dokuyabileceğiniz  ALPHA 500 SINGLELOOP halı dokuma sistemleri hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz. Sonuç  örneğin ulaşım sektörü  uygulamarı için ideal olan düşük ağırlıklı halılardır. Eski, yıpranmış görünümlü yeni trend halılar gibi düşük havlı düz ürünlerin dokunması bir başka yeteneğidir.

Baskıl yapılmaya uygun halıların dokunması - kazançlı bir uygulama
ALPHA 500 LEANTEC’le   baskı yapılmaya uygun halıların dokunması hakkında herşeyi keşfedin. Bu ekonomik olarak çok çekici olan üretim süreciyle, istediğiniz desen ile baskı yapabileceğiniz halıları dokuyabilirsiniz.

Standımızda ayrıca modayı şekillendiren,  mükemmel desenlerle tek renk halı yaratmayı mümkün kılan  Magic Shadow Effect (Sihirli Gölge Efekti) gibi en son dokuma yapısı teknolojilerimizi görebilirsiniz..

Birçok süpriz sizi bekliyor – ziyaretiniz için sabırsızlanıyoruz.

Stäubli ekibiniz


  www.domotex.de/home

  www.staubli.com/hali-dokuma-teknolojileri

We are updating our databases, and in order to comply with various legislations around the world, we kindly ask you to confirm your interest in receiving newsletters from Stäubli via e-mail by registering at the following link: www.staubli.com/newsletter


If you register and click the link in the following confirmation e-mail, we will send you our newsletter in a new, updated design in the future. 

Stäubli respects your privacy, and never shares any address data with third parties. 

You have received this e-mail because you are registered in our database.
If you wish to unsubscribe, please click the following link.

Unsubscribe


Stäubli International AG - Poststrasse 5 - CH-8808 PFÄFFIKON / Switzerland - www.staubli.com