If the newsletter is not displayed correctly, click here.

KTM 2016 Kahramanmaraş Fuarı

Fuar standımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz

Sayın ,

28-30 Nisan tarihleri arasında Kafum Fuar Merkezi’nde 2.si gerçekleşen KTM 2016 Kahramanmaraş Tekstil Fuarında standımızı ziyaret ettiğiniz ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. KTM 2016 fuarında sergilediğimiz ürün ve sistemlerimizi aşağıda tekrar hatırlatmak isteriz.


Otomatik Çözgü Düğümleme

  • Staubli Topmatic TPM 201 PC çözgü düğüm makinası ve
  • TPF3B-10 çözgü bağlama sehpası

TOPMATIC makineleri, bütün iplik çesitleri için ve en ince ipliklere kadar çözgü düğümlemede en yüksek kaliteyi sağlamaktadır. Kullanımı, çözgü değişiminde yüksek verimliliği ve dokuma makinelerinde minimum duruş süresini mümkün kılmaktadır.


Çerçeveli dokuma

  • S3060 yeni nesil armür makinası

Elektronik kontrollü, üçüncü nesil S3000 tipi rotatif armürler desenli kumaşların üretimi için uygundur. Yeni kilitlemeli seçim sistemi, azaltılmış ataletli parçalar içermektedir, böylelikle seçim optimize edilir ve güvenlik arttırılmış olur. Bu her türlü çalışma yükü ve hızında geri tepmesiz bir hareketi garanti eder. Modüler ve ideal tasarımı ile, sabit elektromıknatıs bloğu bulunan okuma sistemi, gürültü ve titreşim bakımından kayda değer azalma sağlar. Yüksek hassasiyeti, sağlam yapısı, üstün güvenilirliği ve eşsiz hizmet süresi ilave edilebilecek değer özellikleridir.


Yedek parça standı

  • Çeşitli yedek parça örneklerini içeren standlar.

Stäubli tarafından üretilen yedek parçalar orijinal parçalar olup aynı üretim ve kalite kontrol kriterlerini yerine getirir. Herhangi bir makine modelinin üretiminin kalkmasından 10 yıl sonrasına kadar yedek parça uygunluğunu ve teminini garanti ederiz.

Stäubli makinelerinizin doğru ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için, her zaman Stäubli orijinal yedek parçalarını kullanınız. Orijinal Stäubli yedek parça kullanımı, makineniz için güvenilirlik ve verimlilik, operatörler ve dokuma kalitesi için de güvenlik sağlar.

İnteraktif yedek parça katalog hesabınızı oluşturmak için   www.staubli-catalog.com adresini kullanabilirsiniz... Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret ediniz:   http://www.staubli.com.tr/tr/textile/


KTM 2016 fuarında sergilediğimiz ve diğer ürün, sistemlerimizle ilgili detaylı bilgiye
  http://www.staubli.com.tr/tr/textile sitemizden ulaşabilirsiniz.

Her türlü soru ve talepleriniz için Stäubli Tekstil Ekibi ile irtibata geçmenizden memnuniyet duyacağımızı hatırlatırız.

Daha fazla bilgi için, lütfen iletişime geçiniz:

Stäubli Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti.
Tepeören Mahallesi İstanbul Tuzla Organize San. Böl. 9. Cadde  No: 3
34956 Tuzla - Istanbul / Turkey
Tel : +90 216 564 88 00
Email:   istanbul@staubli.comTOPMATIC
S3060

 

 

 

We are updating our databases, and in order to comply with various legislations around the world, we kindly ask you to confirm your interest in receiving newsletters from Stäubli via e-mail by registering at the following link: www.staubli.com/newsletter


If you register and click the link in the following confirmation e-mail, we will send you our newsletter in a new, updated design in the future. 

Stäubli respects your privacy, and never shares any address data with third parties. 

You have received this e-mail because you are registered in our database.
If you wish to unsubscribe, please click the following link.

Unsubscribe


Stäubli International AG - Poststrasse 5 - CH-8808 PFÄFFIKON / Switzerland - www.staubli.com