If the newsletter is not displayed correctly, click here.

ITM 2016’da Stäubli uzmanlığı

Fuar standımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz

Sayın

1 - 4 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen ITM 2016 fuarında standımızı ziyaretinizle onurlandırdığınız ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. ITM 2016 fuarında sergilediğimiz ürün ve sistemlerimizi aşağıda tekrar hatırlatmak isteriz.

Otomatik Taharlama

  • Stäubli   Safir S60 otomatik tahar makinesi

Otomatik Çözgü Düğümleme

  • Stäubli Topmatic TPM 201 PC çözgü düğüm makinası ve
  • TPF3B çözgü bağlama sehpası

TOPMATIC makineleri, bütün iplik çesitleri için ve en ince ipliklere kadar çözgü düğümlemede en yüksek kaliteyi sağlamaktadır. Kullanımı, çözgü değişiminde yüksek verimliliği ve dokuma makinelerinde minimum duruş süresini mümkün kılmaktadır.

Çerçeveli ve Jakarlı dokuma için ağızlık açma çözümleri

  • S3060 yeni nesil armür makinası ve Univalette

Elektronik kontrollü, üçüncü nesil S3000 tipi rotatif armürler desenli kumaşların üretimi için uygundur. Yeni kilitlemeli seçim sistemi, azaltılmış ataletli parçalar içermektedir, böylelikle seçim optimize edilir ve güvenlik arttırılmış olur. Bu her türlü çalışma yükü ve hızında geri tepmesiz bir hareketi garanti eder. Modüler ve ideal tasarımı ile, sabit elektromıknatıs bloğu bulunan okuma sistemi, gürültü ve titreşim bakımından kayda değer azalma sağlar. Yüksek hassasiyeti, sağlam yapısı, üstün güvenilirliği ve eşsiz hizmet süresi ilave edilebilecek değer özellikleridir.

  • LX Jakar Makinesi ve Dizimi
  • SX Jakar Makinesi
  • LX12 Jakar Makinesi

Schönherr halı dokuma sistemleri

Teknik tekstil dokuma sistemleri

Yeni   D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı ile DEIMO knitting solutions

Yedek parça standı

  • Çeşitli yedek parça örneklerini içeren stand

Stäubli tarafından üretilen yedek parçalar orijinal parçalar olup aynı üretim ve kalite kontrol kriterlerini yerine getirir. Herhangi bir makine modelinin üretiminin kalkmasından 10 yıl sonrasına kadar yedek parça uygunluğunu ve teminini garanti ederiz.

Stäubli makinelerinizin doğru ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için, her zaman Stäubli orijinal yedek parçalarını kullanınız. Orijinal Stäubli yedek parça kullanımı, makineniz için güvenilirlik ve verimlilik, operatörler ve dokuma kalitesi için de güvenlik sağlar.

İnteraktif yedek parça katalog hesabınızı oluşturmak için   www.staubli-catalog.com adresini kullanabilirsiniz... Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret ediniz:   http://www.staubli.com.tr/tr/textile/

ITM 2016 fuarında sergilediğimiz ve diğer ürün, sistemlerimizle ilgili detaylı bilgiye
  http://www.staubli.com.tr/tr/textile sitemizden ulaşabilirsiniz.

Her türlü soru ve talepleriniz için Stäubli Tekstil Ekibi ile irtibata geçmenizden memnuniyet duyacağımızı hatırlatırız. Daha fazla bilgi için, lütfen iletişime geçiniz:

Stäubli Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti.
Tepeören Mahallesi İstanbul Tuzla Organize San. Böl. 9.
Cadde  No: 3 34956 Tuzla - Istanbul / Turkey
Tel : +90 216 564 88 00  /  Fax: +90 216 564 88 04
Email:   istanbul@staubli.com


We are updating our databases, and in order to comply with various legislations around the world, we kindly ask you to confirm your interest in receiving newsletters from Stäubli via e-mail by registering at the following link: www.staubli.com/newsletter


If you register and click the link in the following confirmation e-mail, we will send you our newsletter in a new, updated design in the future. 

Stäubli respects your privacy, and never shares any address data with third parties. 

You have received this e-mail because you are registered in our database.
If you wish to unsubscribe, please click the following link.

Unsubscribe


Stäubli International AG - Poststrasse 5 - CH-8808 PFÄFFIKON / Switzerland - www.staubli.com