If the newsletter is not displayed correctly, click here.

BTM 2015 Bursa Fuarı

Fuar standımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz

Sayın

09-12 Nisan tarihleri arasında Bursa Merinos AKKM Fuar Merkezi’nde gerçekleşen BTM 2015 Tekstil Makinaları Fuarında standımızı ziyaret ettiğiniz ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Her türlü soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyacağımızı hatırlatırız. BTM 2015 fuarında sergilediğimiz ürün ve sistemlerimizi aşağıda tekrar hatırlatmak isteriz.

Otomatik Çözgü Düğümleme

  • Staubli Topmatic TPM 201 PC çözgü düğüm makinası ve
  • TPF3B-10 çözgü bağlama sehpası


TOPMATIC makineleri, bütün iplik çesitleri için ve en ince ipliklere kadar çözgü düğümlemede en yüksek kaliteyi sağlamaktadır. Kullanımı, çözgü değişiminde yüksek verimliliği ve dokuma makinelerinde minimum duruş süresini mümkün kılmaktadır.

Yedek parça standı

  • Çeşitli yedek parça örneklerini içeren standlar.


Stäubli tarafından üretilen yedek parçalar orijinal parçalar olup aynı üretim ve kalite kontrol kriterlerini yerine getirir. Herhangi bir makine modelinin üretiminin kalkmasından 10 yıl sonrasına kadar yedek parça uygunluğunu ve teminini garanti ederiz.

Stäubli makinelerinizin doğru ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için, her zaman Stäubli orijinal yedek parçalarını kullanınız. Orijinal Stäubli yedek parça kullanımı, makineniz için güvenilirlik ve verimlilik, operatörler ve dokuma kalitesi için de güvenlik sağlar.

İnteraktif yedek parça katalog hesabınızı oluşturmak için   www.staubli-catalog.com adresini kullanabilirsiniz... Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret ediniz:   www.staubli.com.tr/tr/textile


Daha fazla bilgi için, lütfen iletişime geçiniz:

Stäubli Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mahallesi, Marmara
Sanayi Sitesi, B
Blok No: 28 Ikitelli
TR-34306 Istanbul / Turkey
Tel: +90 212 472 13 00
Faks: +90 212 472 12 30
Email:   istanbul@staubli.com

 

 


We are updating our databases, and in order to comply with various legislations around the world, we kindly ask you to confirm your interest in receiving newsletters from Stäubli via e-mail by registering at the following link: www.staubli.com/newsletter


If you register and click the link in the following confirmation e-mail, we will send you our newsletter in a new, updated design in the future. 

Stäubli respects your privacy, and never shares any address data with third parties. 

You have received this e-mail because you are registered in our database.
If you wish to unsubscribe, please click the following link.

Unsubscribe


Stäubli International AG - Poststrasse 5 - CH-8808 PFÄFFIKON / Switzerland - www.staubli.com