If the newsletter is not displayed correctly, click here.

EGE TMF 2017

EGE TMF 2017 Tekstil, Konfeksiyon Makinaları, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı 22-25 Mart 2017. Ürün ve tanıtımlarımızı görmek için bizimle EGE TMF 2017 fuarında buluşun.

Sayın ,


22-25 Mart 2017 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesine ait Kültür ve Fuar alanında (Egs Park Fuar Alanı ) düzenlenecek EGE TMF 2017 fuarında C4 numaralı standımızda aşağıda belirttiğimiz ürün ve sistemlerimizi sergileyeceğiz.


Otomatik Çözgü Düğümleme

  • Staubli Topmatic TPM 201 PC çözgü düğüm makinası
  • TPF3B tipi çözgü bağlama sehpası

TOPMATIC makineleri, bütün iplik çesitleri için ve en ince ipliklere kadar çözgü dügümlemede en yüksek kaliteyi saglamaktadır. Kullanımı, çözgü değişiminde yüksek verimliliği ve dokuma makinelerinde minimum duruş süresini mümkün kılmaktadır.


Çerçeveli ve Jakarlı dokuma için ağızlık açma çözümleri

Elektronik kontrollü, üçüncü nesil S3000 tipi rotatif armürler desenli kumaşların üretimi için uygundur. Yeni kilitlemeli seçim sistemi, azaltılmış ataletli parçalar içermektedir, böylelikle seçim optimize edilir ve güvenlik arttırılmış olur. Bu her türlü çalışma yükü ve hızında geri tepmesiz bir hareketi garanti eder. Modüler ve ideal tasarımı ile, sabit elektromıknatıs bloğu bulunan okuma sistemi, gürültü ve titreşim bakımından kayda değer azalma sağlar. Yüksek hassasiyeti, sağlam yapısı, üstün güvenilirliği ve eşsiz hizmet süresi ilave edilebilecek değer özellikleridir.


Yedek parça standı

  • Çeşitli yedek parça örneklerini içeren standlar

Stäubli tarafından üretilen yedek parçalar orijinal parçalar olup aynı üretim ve kalite kontrol kriterlerini yerine getirir. Herhangi bir makine modelinin üretiminin kalkmasından 10 yıl sonrasına kadar yedek parça uygunluğunu ve teminini garanti ederiz.

Stäubli makinelerinizin doğru ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için, her zaman Stäubli orijinal yedek parçalarını kullanınız. Orijinal Stäubli yedek parça kullanımı, makineniz için güvenilirlik ve verimlilik, operatörler ve dokuma kalitesi için de güvenlik sağlar.

İnteraktif yedek parça katalog hesabınızı oluşturmak için
  www.staubli-catalog.com adresini kullanabilirsiniz...

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret ediniz:
  http://www.staubli.com.tr/tr/textile/


Stäubli Sanayi Makine ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti.
Tepeören Mahallesi
İstanbul Tuzla Organize San. Böl.
9. Cadde No: 3  34959 Tuzla - ISTANBUL / TR
Tel: +90 216 564 88 00 - Faks: +90 216 564 88 04
Email:   istanbul@staubli.comTopmatic TPM 201 PC çözgü düğüm makinası
S3060 yeni nesil armür makinası
SX Jakar Makinesi
We are updating our databases, and in order to comply with various legislations around the world, we kindly ask you to confirm your interest in receiving newsletters from Stäubli via e-mail by registering at the following link: www.staubli.com/newsletter


If you register and click the link in the following confirmation e-mail, we will send you our newsletter in a new, updated design in the future. 

Stäubli respects your privacy, and never shares any address data with third parties. 

You have received this e-mail because you are registered in our database.
If you wish to unsubscribe, please click the following link.

Unsubscribe


Stäubli International AG - Poststrasse 5 - CH-8808 PFÄFFIKON / Switzerland - www.staubli.com